Люди Фото

“Народ Донбасу не може жити без корупції”, – боєць АТО зі Щастя вирішив іти до поліції у Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Воїн “Айдару” Володимир Косолапов нині живе в Івано-Франківську. Корінний мешканець міста Щастя після служби в АТО переїхав з сім’єю на Прикарпаття. 3 вересня одним з перших заповнив анкету у нову поліцію, пише Галка.

maxresdefault3[1]

Ось що розповів “айдарівець”:

Коли ще на початку 2014 року Майдану (сам участі у цих подіях я не брав) вдалося повалити Януковича, перша думка, яка прийшла в мою голову, полягала в тому, що Україна отримала унікальний шанс побудувати державу заново – такою, як вона має бути, – чесною, справедливою і з однаковими законами для всіх.

Єдине питання, яке я собі задав, – а на наскільки дійсно до цього готовий народ нашої країни? І тут же побачив, що народ, наприклад, Донбасу до цього не готовий. Вони просто не можуть жити без корупції і для них немає сенсу домагатися успіху, якщо з успіхом не з’являється влада над іншими. Але сам я чомусь таким не виріс. Народ Донбасу сам по собі в основному складається з песимістів – все у них в житті погано: робота погана, зарплата маленька, життя в цілому рутина і не ту країну назвали Гандурас… Тобто всі тільки скаржаться, але зрозуміти, чому все саме так, ніхто не намагається…

Nova-politsiya-Ivano-Frankivsk-politsiya-nabir-5355[1]

Я ж у свою чергу на всі їхні сльози завжди ставив запитання – ось держава у тебе погана, уряд поганий – а що ти особисто зробив для того, щоб все це змінити на краще? У відповідь завжди чув – від мене нічого не залежить. Але я сам завжди вважав, що залежить від кожного особисто і від народу в цілому.

Коли почалася війна, я зрозумів, що все, що я можу зробити – це піти в армію, і дати нашому уряду час для зміни принципів життя в Україні. Відслуживши своє в армії я дізнався, що створюють нову службу, яка має викорінити корупцію, з якою стикається практично кожна людина, практично щодня. І оскільки служба в армії вже закінчилася, а бажання жити у своїй країні і гордість за неї у мене не пропали, я вирішив, що спробую піти в поліцію. Тепер сиджу, і по два рази на годину перевіряю електронну пошту в очікуванні відповіді.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.