Люди Світ Фото

«Найбільшу проблему створює транспорт та його неправильне паркування», – Метс Ярхамар на семінарі у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 6 жовтня, у громадському ресторані Urban Space 100 презентували результати дводенного семінару «Smart living challenge». Проводять його у Франківську за підтримки посольства Швеції в Україні та міжнародної благодійної організації «Green Dossier» з Києва.

HeZ4lJdiPq0

Шведські урбаністи Метс Ярхамар та Мартін Янсон разом з місцевими експертами навчали іванофранківців модернізувати та покращувати місто.

Чотири команди-учасники поділились ідеями удосконалення обраних локацій: території біля обласної ради, проблемного трикутника дороги на вулиці Грушевського, площі біля Ринку та драмтеатру.

Kv2LP_OFLpc (1)

Зокрема, на вулиці Грушевського, де часто незаконно паркуються, учасники придумали створити «гламурну яму». Заглиблена зона з клумбами стане перешкодою для паркування і водночас прикрасить центральну частину міста. Також запропонували встановити інтерактивну панель з інформацією про місто та Івана Франка коло драматичного театру. А сьогодні, наприклад, пам’ятнику Франка «зав’язали» шарфик, щоб зробити його образ яскравішим. Усі проекти можуть претендувати на грант.

«У вашому місті, хоч воно і невелике, є дуже багато всього: сквери, парки, різні активності. За ці дні я помітив, що найбільшу проблему створює транспорт та його неправильне паркування, – каже шведський урбаніст Метс Ярхамар. – Також прикро, що місто не пристосоване до велосипедів, тому бажаю вам подальшого розвитку».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.