Люди Світ

“Найбільше людей відсіюється на військово-лікарській комісії”, – Мустафа Найєм про поліцію Івано-Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 15 жовтня, в Івано-Франківську відбувся брифінг за участю народного депутата України Мустафи Найєма щодо ходу відбору кандидатів до нової патрульної служби.

polic

“Наразі відбувається кілька етапів відбору – військово-лікарська комісія та психологічна підготовка. Також перевіряють фізичні навички кандидатів до нової патрульної служби, – каже Мустафа Найєм. – Найбільше людей відсіюється на військово-лікарській комісії”.

До теми. Як тестують майбутніх копів. Журналіст «Репортера» подався у поліцію Івано-Франківська.

Співбесіда, каже Найєм, найбільш відповідальний етап, який ставить крапку в усіх сумнівах.

“Людина може бути сильною, розумною, але якщо комісія визначить кандидата не готовим до служби – він не попаде до нової поліції”, – наголошує Мустафа Найєм.

Також нардеп закликає громадських активістів брати участь у процесі співбесіди. Комісія складатиметься з двох психологів, одного працівника управління внутрішніх справ та працівника офісно-технічної допомоги.

До теми. Відкрийте, поліція! До чого готуватися кандидатам та куди подінуться старі міліціонери.

“Плануємо завершити всі етапи відбору і розпочати навчання майбутніх поліцейських до 10 листопада, плюс-мінус 3-5 днів, – каже Найєм. – Івано-Франківськ побачить нову патрульну службу не раніше лютого наступного року”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні