Люди

Найбільш поширені хвороби органів дихання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Імунітет людини формується приблизно до 12-13 року життя. У старшому віці люди легше переносять хвороби і виникають вони значно рідше. Однак буває, що раптово з’являється задишка чи сильний біль у горлі. У такому випадку головне вчасно звернутися до спеціаліста. Лор Інлор медцентр у Львові надасть кваліфіковану допомогу та призначить дієве лікування.

Пройшовши за посиланням https://inlor.com.ua/specialities/adult-otolaryngology/ послуги лора можна обрати та записатися на прийом. Пам’ятайте, що вчасна діагностика хвороби гарантує легке та результативне лікування.

На що найчастіше хворіють люди

Однією з найбільш поширених хвороб дихальних шляхів є гайморит, тобто запалення гайморової пазухи. Причинами виникнення можуть стати віруси та мікроби. Вірусна форма недуги виникає як ускладнення після грві чи грипу. Бактеріальний тип найчастіше викликає мікроорганізм Streptococcus pneumoniae.

Симптомами гаймориту є:

  1. Постійні прозорі виділення з носа без запаху і кольору.

  2. Нежить.

  3. Часткова втрата нюху.

  4. Висока температура.

  5. Загальна слабкість.

Гайморит ― це серйозне захворювання, яке супроводжується прийомом антибіотиків, тому ні в якому разі не можна займатися самолікуванням.

Бронхіт ― це недуга, яка найчастіше зустрічається у дітей до 5-6 років, але також він спостерігається і у дорослих. Стреси, шкідливі звички, погана екологія та нераціональне харчування мають руйнівний вплив на імунітет. Коли він знижується, в нашому організмі починають розмножуватися шкідливі мікроорганізми, що і призводить до виникнення захворювань.

Бронхіт супроводжується сильним кашлем, задишкою, температурою, болем у грудній клітці. Як правило, хвороба стрімко прогресує, тому вже при перших признаках необхідно звертатися до спеціаліста.

Ангіну дуже часто плутають з фарингітом. Однак це не одне і те ж. Ангіна характеризується запальним процесом на гландах. Хвороба має бактеріальне походження. У ротовій порожнині кожної людини знаходяться мільйони бактерій, в тому числі патогенних. Як тільки імунітет знижується, вони починають розмножуватися і їхня кількість збільшується, що і викликає запалення. Лікують гострий тонзиліт антибіотиками. До найпоширеніших симптомів відносять:

  1. Температура 39-40 градусів за Цельсієм.

  2. Сильний біль у горлі.

  3. Відсутність апетиту.

  4. Млявість та апатія.

  5. Сонливість.

Пневмонія являється одним з найбільш небезпечних захворювань людини. Причиною виникнення є грибки та бактерії. Часто виникає як ускладнення після грипу чи грві. Головними симптомами є задишка, кашель, млявість, лихоманка, висока температура. Навіть при найменших підозрах на пневмонію, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Для того, щоб запобігти розвитку цих хвороб, слідкуйте за правильним харчуванням, зменшіть кількість солодощів та алкоголю у раціонів та збільшіть об’єм овочів та фруктів. Дбайте про активне проводження часу та щоденні прогулянки на свіжому повітрі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.