Люди Світ

Надзвичайники Франківщини запевняють, що гірську пошуково-рятувальну частину не ліквідують

Google+PinterestLinkedInTumblr

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області на своїй сторінці у Facebook розмістило офіційну відповідь. Кажуть, це звичайна реорганізація.

До теми:“Вже так дістало, що мовчати не можу”, – Олег Ковтун про реорганізацію гірської пошуково-рятувальної частини

“У відповідь на повідомлення про припинення діяльності Прикарпатських гірських рятувальників повідомляємо, що гірська пошуково-рятувальна частина не ліквідовується, а досвідчені рятувальники і надалі будуть працювати, здійснювати пошуково-рятувальні роботи та надавати допомогу людям в горах, – йдеться у повідомленні. – На даний час тривають заходи щодо реформування гірської пошуково-рятувальної частини в Спеціалізовану пошуково-рятувальну частину, шляхом збільшення її чисельного штату і введення в її структуру кінологічного відділення.

Підставою змін є загальна реформа служби і приведення штату Управління у відповідність зі штатом Управлінь ДСНС інших областей. Всім досвідченим рятувальникам будуть запропоновані посади згідно з їхніми здібностями і кваліфікаційними вимогами до посади”.

Нагадаємо, Гірські рятувальники Прикарпаття написали на своїй сторінці у соцмережі Facebook про те, що з середини вересня цього року припиняють свою діяльність.

“Просимо у вас допомоги у поширенні цієї інформації у колах туристів. Приймаємо співчуття. Бережіть себе!“, – написали гірські рятувальники.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.