Люди

Нацрада знайшла порушника на Франківщині, який транслював російський телеканал, – звіт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення зафіксувала в Івано-Франківській області одне порушення щодо ретрансляції російського телеканалу, який входить до списку заборонених. Про це йдеться у звіті за 2015 рік, повідомив Ігор Маслов, представник Національної ради в області.

zaborona-tb-614x350[1]

Так, у 2015 році представники Нацради спільно з правоохоронцями проводили щоденні перевірки готелів, баз відпочинку, розважальних закладів тощо на предмет ретрансляції заборонених російських інформаційних каналів.

Загалом на Франківщині провели 126016 перевірок, під час яких у липні 2015 року виявили одне порушення: йдеться про приватну садибу «Дикий Мед» в селі Татарів Яремчанської міської ради (урочище Женець), у якій показували російський канал «Россия-24».

«Власнику готелю було надано роз’яснення щодо заборони ретрансляції вищевказаного каналу. Ретрансляція «России-24» була припинена, повторна перевірка готелю не виявила порушень», – повідомили у звіті.

Окрім того, за рік провели 14 моніторингів телекомпаній, що ведуть мовлення у Івано-Франківську та області.

«Ознак порушень не зафіксовано. Будь-яких фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора (Російської Федерації) не транслюють», – йдеться у повідомленні.

Ігор Маслов додав, що звіти його колег, представників Національної ради в областях та Києві, «взято до відома».

Із звітом представника Нацради в області можна ознайомитись за посиланням.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: