Війна Люди

На війні загинуло троє прикарпатців

Google+PinterestLinkedInTumblr

34-річний калушанин Олег Перегуда до війни був підприємцем. Після Майдану пішов добровольцем на Донбас. Демобілізувався у 2016-му. 

Про його загибель повідомила волонтерка Сніжана Полянська, пише Репортер.

Олег Перегуда – засновник реабілітаційного центру “4.5.0. Прикарпаття”. Фото: Михайло Бестильний

У Калуші Олег Перегуда з дружиною Василиною створили реабілітаційний центр воїнів та учасників АТО «4.5.0. Прикарпаття».  У реабілітаційному центрі планував проводити фізичну реабілітацію, апітерапію, лікування ПТСР, цивільну адаптацію ветеранів, навчати новим професійним навикам.

Його більше немає з нами. Він загинув. «Скіф» – таких як він і так мало, та клята війна забирає саме їх. Він був мені як син, як старший брат, справжній друг, бізнеспартнер. Стільки планів, мрій… Командир, якого рахували за батька. Віку мав 34, а мудрості – на 134. Людина честі, сміливості і сили. Все що робив, завжди було красиво і бездоганно, з любов’ю і безмежною добротою. Він дуже любив Україну своїми реальними справами, реальним діями. І цінністю для нього були люди. Велике горе для рідних, надзвичайна втрата для людства… – написала Сніжана Полянська.

Окрім того, на Facebook-сторінці регіонального часопису «Яремчанський вісник» повідомили про загибель Василя Годованця із Яремче та Петра Патриляка із Микуличина.

Громада знову в скорботі…Двоє наших хлопців, два Герої, віддали життя за наші мирні ночі. На передовій загинули наші земляки – Василь Годованець із Яремче та Петро Патриляк із Микуличин. Ми щиро співчуваємо рідним та близьким і сумуємо разом із вами. Вічна слава Героям, – йдеться в повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.