Люди

На війні загинули троє військових з Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Стало відомо про загибель на війні з російськими окупантами ще трьох мешканців Івано-Франківської області.

Про це 23 березня повідомили селищний голова Богородчан Ростислав Заремба, Галицька міська рада та мешканка Задністрянського Оксана Цимбаліста, пише Репортер.

“З глибоким сумом повідомляємо, що 20 березня 2022 року при обороні Миколаєва в бою з російськими окупантами загинув житель с. Задністрянське МИХАЙЛОВСЬКИЙ АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна. Про час прощання з Героєм буде повідомлено додатково”, – написала у місцевій facebook-спільноті Оксана Цимбаліста.
“Шановні друзі! Тяжка звістка прийшла у нашу громаду. На війні проти російських окупантів у боях під Києвом загинув житель нашої громади з села Жураки Матлюк Іван Ярославович, 1993 р.н., боєць 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Наші слова підтримки та молитви зараз з родиною загиблого. Хай Господь прийме і заспокоїть душу нашого воїна. Слава Україні! Героям Слава!”, – повідомив Заремба.
“З глибоким сумом повідомляємо, що 22 березня 2022 року при обороні Києва в бою з російськими окупантами загинув житель м.Галича ІВАНОВ ІГОР ЮРІЙОВИЧ. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна. Про час прощання з Героєм буде повідомлено додатково”, – повідомили у Галицькій міськраді.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні