Люди

На війні загинули двоє Героїв з Прикарпаття – Дмитро Штанько та Василь Стефанишин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На війні з окупантами Івано-Франківщина втратила ще двох Героїв – Дмитра Штанько з Дубівської громади та Василя Стефанишина з Івано-Франківської громади.

захисника новини Івано-Франківська

Дмитро Штанько, житель села Цінева Дубівської територіальної громади, загинув 3 лютого під час бойових дій поблизу Бахмутцького району в результаті танкового обстрілу противника.

Народився Герой у 1996 році, виховувався в патріотичному дусі. Коли розпочалася війна Дмитро спеціально повернувся з-за кордону і став на захист цілісності України. Загиблий був помічником гранатометника стрілецького взводу військової частини А4267.

Ми завжди пам’ятатимемо його як надійного, вірного та мужнього хлопця, який не вагаючись став на захист країни. Віднині Герой російсько-української війни Дмитро поповнив Небесний батальйон Героїв України , – йдеться у повідомленні старости села Галини Грицків.

Дмитро Штанько

У московсько-українській війні також загинув захисник з Івано-Франківської громади – лейтенант Василь Стефанишин. Він загинув біля села Зелений Гай на Запоріжжі.

У понеділок, 6 лютого о 13:00 розпочнеться чин похорону. Усіх, хто хоче вшанувати загиблого захисника – запрошуємо в церкву Святого великомученика Юрія, що у селі Угорники. Поховають Василя Стефанишина на кладовищі в Угорниках, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Василь Стефанишин
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.