Люди Фото

На варті миру. Про завжди усміхненого танкіста Дмитра

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завжди усміхнений. Незважаючи нінащо завжди з гарним настроєм. Настроєм яким готовий поділитися з своїм екіпажем та бойовими побратимами. Такий він, навідник-оператор танка Дмитро.

unnamed

Уродженець сонячної Херсонщини він разом зі своєю родиною півтора роки тому уважно стежив за подіями в Криму по телевізору, адже анексія відбувалась біля їх домівки. І більше всього родину цього воїна бентежила думка «невже росіяни захоплять і Херсонщину». Адже Дмитро і його близькі прагнуть жити у вільній Україні з європейськими пріоритетами. Тому при першій нагоді хлопець попросився до складу сил АТО.

– Я дуже задоволений, що потрапив саме до танкових військ, – поділився Дмитро. – Мій екіпаж як одна родина. А під час виконання бойових завдань ми взагалі одне ціле. Відчуваємо один одного з півслова. По інакшому тут неможна.

Зараз Дмитро разом зі своїм екіпажем стоїть в тилу Маріупольського угрупування сил АТО. Він пильнує мир і готовий у будь-яку хвилину в найкоротші терміни разом з своїм екіпажем і танком бути на передовій, щоб відновити цілісність України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.