Люди

На що звернути увагу, купуючи контактні лінзи?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Якщо вірити в статистику, то на жаль половина жителів нашої планети страждає від різних проблем з зором. Колись такі проблеми можна було вирішити лише за допомогою окулярів. Сьогодні ж з’явилась чудова альтернатива яка дозволяє корегувати зір іншим способом. Мова йде про контактні лінзи, які нині користуються широкою популярністю. За допомогою контактних лінз багато чоловіків та жінок позбулись своїх комплексів раз і назавжди. Якщо ви маєте проблеми з зором і соромитесь носити окуляри, або просто хочете змінити колір очей рекомендуємо вам придбати контактні лінзи. Переходьте на сайт https://linza.com.ua, і ви знайдете тут лінзи високої якості від відомих виробників за доступними цінами. Окрім цього на сайті можна замовити супутні товари для догляду за лінзами.

Різновиди контактних лінз за тривалістю носіння

Перш ніж приступати до вибору контактних лінз варто ознайомитися з основними їх типами. В залежності від тривалості носіння контактні лінзи поділяють на одноденні, лінзи тривалого носіння, а також лінзи які розраховані на три місяці. Про особливості кожного виду поговоримо далі.

Одноденні лінзи призначені для використання тривалістю в один день. Їх одягають зранку, а ввечері одразу викидають. Перевагою таких лінз є гігієнічність. На таких лінзах за день просто не встигають накопичуватись бактерії. Головний недолік – висока вартість.

Лінзи що призначені для носіння на тривалий термін можна використовувати більш ніж три місяці. Але тут потрібно бути уважним. Адже такі лінзи потребують правильного та регулярного очищення.

Контактні лінзи на три місці. Подібні лінзи можна носити не більше 8 годин в день. Основна перевага – порівняно невелика вартість.

Особливості вибору контактних лінз

На сьогодні лінзи є ефективним способом корекції зору. Але зі своїм завданням вони впораються лише якщо підібрані правильно. Підбором лінз повинен займатися лікар-офтальмолог. Лише після огляду фахівець зможе підібрати для вас найбільш оптимальний варіант.

При виборі контактних лінз обов’язково врахуйте відсоток вмісту вологи та показник повітропроникності. Зверніть увагу на термін придатності виробу, а також виробника. Необхідно також придбати спеціальний розчин для очищення. Пам’ятайте що правильно підібрані лінзи – це запорука вашої впевненості та комфорту.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.