Люди

На що впливає Вітамін Д у чоловіків: профілактика та симптоми? Підтримуємо здоров’я з Детримакс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вітамін Д відіграє важливу роль в організмі людини. У чоловіків цей вітамін має особливе значення, оскільки він допомагає підтримувати сили, забезпечує нормальний рівень тестостерону та здоров’я кісток.

Вітамін Д новини Івано-Франківська

Основну частину вітаміну організм отримує від їжі та сонця, але під час нестачі краще додатково вживати спеціальні вітамінні препарати, такі як Детримакс (https://detrimax.ua/).

У цій статті розглянемо основні аспекти, пов’язані з вітаміном Д у чоловіків, а саме: чинники, що впливають на його рівень, симптоми дефіциту та методи профілактики.

Чинники, що впливають на рівень вітаміну Д у чоловіків

Чоловіки, особливо ті, хто веде активний спосіб життя, мають бути уважними до рівня вітаміну Д у своєму організмі. Рівень вітаміну може знижуватись через такі чинники:

Нестача сонця. Вітамін Д виробляється в організмі під дією сонячних променів. Жителям регіонів з низькою кількістю сонячних днів рекомендується звертати більше уваги на свій рівень вітаміну.

Неправильне харчування. Продукти, що містять найбільшу кількість вітамін Д, мають бути присутніми у раціоні чоловіків щодня.

Вік. З віком рівень вітаміну Д в організмі знижується, тому людям старшого віку треба забезпечувати додаткове його споживання.

Симптоми дефіциту вітаміну Д та профілактика

Чоловіки, які страждають від дефіциту вітаміну Д, можуть відчувати такі симптоми:

  • Постійна втома та зниження працездатності та погіршення загального самопочуття.
  • Болі в кістках та суглобах, дискомфорту.
  • Депресія, похмурий настрій та тривожність.
  • Зниження імунітету та схильність до частих захворювань.
  • Погіршення якості сперми (зниження рухливості сперматозоїдів, що може призвести до проблем з запліднюваністю).

Методи профілактики та підвищення рівня вітаміну Д:

Щоб підтримувати оптимальний рівень вітаміну Д в організмі, чоловікам треба дотримуватися таких рекомендацій:

  • Включайте у свій раціон продукти, багаті вітаміном Д, такі як риба, морепродукти, яйця та молочні продукти.
  • Вживання вітамінних комплексів. Але як і для будь-якого препарату, перед вживанням потрібна консультація лікаря щодо дозування.

Серед відомих препаратів, які здатні підтримувати добову норму вітаміну Д є Детримакс®. В кожній упаковці є інструкція, завдяки їй ви зможете дізнатися, як приймати. Крім того, на сайті також можна знайти детальну інформацію про препарат та його прийом. В залежності від дозування, прийом може бути за наступною схемою:

  • Детрімакс® 1000 МО — діти віком від шести років по 1 кап. раз на 2 дні, а дорослі по 1 кап. раз на день під час вживання їжі, запиваючи водою.
  • Детрімакс® 2000 МО — дорослі по 1 кап. раз на день під час вживання їжі, запиваючи водою.
  • Детрімакс® 4000 МО — дорослі по 1 кап. раз на 2 дні під час вживання їжі, запиваючи водою.

Попри те, що препарат Детримакс® вважається дієтичною добавкою, приймати його треба за попередньою рекомендацією лікаря.

1. Robert P Heaney, Robert R Recker, James Grote etc. Vitamin D(3) is more potent than vitamin D(2) in humans. J Clin Endocrinol Metab. 2011 Mar;96(3):E447-52.

2. John N Hathcock, Andrew Shao, Reinhold Vieth etc. Risk assessment for vitamin D. Am J Clin Nutr. 2007 Jan;85(1):6-18.

3. Rathish Nair and Arun Maseeh. Vitamin D: The “sunshine” vitamin. J Pharmacol Pharmacother. 2012 Apr-Jun; 3(2): 118–126.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.