Люди

На Ратуші у Надвірній мати і сестра полеглого Андрія Сеніва зіграли “Музику для янголів” (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

31 серпня 2023 в Надвірній на балконі міської Ратуші під часовими стрілками відбувся другий етап проєкту “Музика для ангелів”, присвячений Дню пам’яті захисників України. О 21:00 на балконі міської Ратуші зазвучала мелодія віолончелі та скрипки  – мами й сестри загиблого воїна Андрія Сеніва.

Сестра Яна і мама Наталія присвятили Андрієві, а також усім полеглим Героям Надвірнянщини мелодії Шуберта, Скорика, Вільямса, Джекінса та ін… Пролунала також і мелодія пісні “Пливе кача…” у їх особливому, авторському виконанні.

Андрій Сенів – сержант, старший навідник гранатометного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини А3892.  1997 року народження. Призваний на військову службу 03 березня 2022 року. Загинув 16 жовтня 2022 року в результаті артилерійського обстрілу під час бойових дій поблизу н. п. Яковлівка Донецька обл.

Цього ж дня від небайдужих надвірнянців зібрано також велику кількість голосів через систему електронних кодів – вони проголосували за те, щоб надати Андрієві звання “Героя України”.

На вечорі зібрали 11 300 грн. Їх передали родині героя Андрія Сеніва, котра збирає гроші на придбання машини “Бізон” для потреб бригади, в якій служив Андрій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.