Люди

На Прикарпатті відкрили памʼятні дошки загиблим нацгвардійцям Юрію Дякуну та Михайлу Доцяку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Памʼятні дошки нацгвардійцям Юрію Дякуну та Михайлу Доцяку відкрили біля Богородчанської районної державної адміністрації. Вшанувати пам’ять загиблих прийшли рідні, побратими та представники місцевих органів влади, повідомляють у військовій частині 1241.

дошки загиблим нацгвардійцям Юрію Дякуну та Михайлу Доцяку

          З 2014 року Юра постійно брав активну участь у волонтерському русі, а вже 2 березня 2022 року став на захист Вітчизни. Михайло ж, у свою чергу, завжди казав, що ми повернемо скоро наші території. Й для того, щоб пришвидшити це, без вагань став на захист своєї країни. Михайло та Юрій – приклад для майбутніх поколінь, справжні патріоти своєї країни. Щирі співчуття рідним та близьким полеглих воїнів, – сказав голова Богородчанської громади Ростислав Заремба.

За словами побратима Миколи, Юрій був справжнім патріотом. Він не боявся відправлятися на фронт, оскільки розумів, що головне зараз – це збереження державної цілісності та забезпечення миру на українських землях.

Читайте: Вони загинули за Україну. Зв‘язківець Сергій Батюк 

дошки нацгвардійцям Юрію Дякуну та Михайлу Доцяку

Під час повномасштабної війни в перші дні вони відправилися на захист своєї країни, приєднавшись до лав Національної гвардії.

Юрій Дякун загинув 26 березня 2023 року, а Михайло Доцяк – 5 квітня 2023 року в результаті мінометного обстрілу в Луганській області.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.