Люди

На Прикарпатті відбувся футбольний турнір пам’яті капелана Михайла Гергелюка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У другу річницю від дня загибелі ієрея Михайла Гергелюка у селі Верхній Ясенів провели панахиду та футбольний турнір. Про це повідомляють на сторінці «Верховина Сьогодні». Віддати шану герою прийшли його батьки, представники влади, близькі, друзі, побратими й односельці.

На Прикарпатті відбувся футбольний турнір пам’яті капелана Михайла Гергелюка

18 червня – другі роковини з дня загибелі від рук московських окупантів священника Православної Церкви України отця Михайла Гергелюка, – йдеться у повідомленні. – Його вчинки не розходилися з його ділами і те, у що він вірив, він захищав до останнього подиху. А вірив отець Михайло у світле майбутнє нашого народу, у те, що й наша країна буде процвітаючою і заможною, осяяною Божою ласкою і благодаттю.

Читайте: Вони загинули за Україну. Капелан «Катана» – Михайло Гергелюк

Михайло Гергелюк захищав Україну від самого початку військової агресії росії. У 2014 році воював у складі батальйону «Донбас». З початком рашистської навали 24 лютого вступив у лави тероборони, згодом одним із перших став на захист цілісності держави. Був командиром мінометного розрахунку. Загинув 18 червня 2022 року. Тепер йому назавжди 29.

На Прикарпатті відбувся футбольний турнір пам’яті Михайла Гергелюка

Михайло займався волонтерством, був твердим, цілеспрямованим, нереальним мотиватором для вірян і оборонців, і водночас щирою й доброю людиною, – додають у дописі. – Вічна пам’ять і слава Герою – отцю Михайлу! Низький уклін батькам за сина, Героя сучасності, який віддав своє життя за всіх нас! Герої не вмирають, доки їх пам’ятають!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.