Люди Фото

На Прикарпатті повістки отримають близько 2 тисяч військовозобов’язаних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 16 січня, відбулася прес-конференція в.о. військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату Олега Мороза щодо чергової хвилі часткової мобілізації в Україні.

мммама

Мобілізація буде тривати протягом 210 днів у три хвилі. Перша хвиля буде проходити з січня по квітень. За словами Олега Мороза, на Прикарпатті призвуть близько 2 тисяч військовозобов’язаних.

“Особливості цієх мобілізації – це те, що військовозобов’язані не будуть поставлятися безпосередньо у війська, – каже військовий комісар, – вони всі будуть призиватися в навчальні центри. Там, залежно від рівня підготовки, десь 40-60 днів буде проведена підготовка або перепідготовка і лише після того буде, можливо, прийняте рішення для направлення їх  в бойові підрозділи чи частини”.

рорр

В.о. війсового комісара області також зазначив, що отримання повістки ще не означає призов.

“Отримання повістки може бути у трьох випадках: виклик у комісаріат для уточнення данних, – каже Олег Мороз, – виклик у комісаріат для проходження медичної комісії або визначення фахового рівня військового службовця і третій випадок – це безпосередньо бойова повістка, коли людина викликається з речами для відправки по мобілізації”.

На військову службу призиватимуться військовозобов’язані  громадяни віком від 20 до 60 років. За словами, Олега Мороза, це будуть люди, які проходили службу, без строкової служби призиватися не будуть.

Щодо отримання повісток, Мороз зазначив, що вже дав відповідні доручення у райони Івано-Франківської області.

рооваоп

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні