Люди

На Одещині ікону запустили політати, щоб вона вплинула на криміногенну ситуацію (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вранці 5 листопада в селі Прилиманське Овідіопольського району відбувся незвичайний хресний хід, точніше хресний політ. Поселення облетів по периметру квадрокоптер з іконою Казанської Божої Матері, повідомляє Думская.

«Таких замовлень у мене ще не було, – каже директор компанії аерозйомки GoProkat В’ячеслав Грубий, який допоміг здійснити обряд. – Просили, щоб обручки з неба спускалися. Туристичні путівки клієнтам повітрям привозив. Навіть з портретом кандидата перед виборами літав. А тут – ціле село облетіти з іконою. Це і складно, і відповідально».

За словами В’ячеслава, завдання виявилося непростим. Довелося продумати, як причепити до квадрокоптера ікону, щоб на неї не реагували спеціальні датчики, які відповідають на пристрої за ідентифікацію перешкод. Та й саме село виявилося немаленьким – 3,5 км у довжину і 1,5 км завширшки. Ініціатором повітряного хресного ходу стала прилиманська підприємниця Наталя. Таким чином вона хоче вплинути на криміногенну ситуацію в рідному селі.

«Я щодня молюся, щоб на наше село зійшла благодать, – розповіла Наталя. – В останній рік у нас що не місяць, то когось пограбують або поб’ють. Поліція не діє. Ось я і зважилася на такий крок ».

Не обійшлося і без маленьких чудес.

«Насамкінець обльоту волосінь, що тримала ікону, обірвалася, і її замотало в один із пропелерів. За всіма правилами, дрон мав упасти, а він спокійно приземлився», – каже В’ячеслав Грубий.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.