Люди

«На Незалежності нема шо їхати. Нікому», – Марцінків хоче перекрити стометрівку навіть для екстрених служб

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 30 січня, під час оперативної наради міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підняв проблему заїзду автомобілів на стометрівку.

Каже, боларди, які стоять при заїздах, не працюють, а машини, які там їздять, наражають на небезпеку пішоходів.

Як повідомив керівник КП «Муніципальна варта» Богдан Кухарук, вирішення цієї проблеми є, однак, якщо заїзд перекриють захисні стовпці, то в центр міста не зможе заїхати ні швидка допомога ні пожежники.

«Яка пожежна?, – обурився Руслан Марцінків. – В нас що кожен день пожежі? Вчора до мене зателефонувала мешканка нашого міста і повідомила, що на неї ледь не наїхав автомобіль. Добре, що вона до мене подзвонила напряму, а не в поліцію. Я не знаю, шо ви маєте робити, але боларди мають бути перекриті, особливо вночі. А якщо вам дзвонять у другій годині ночі, то, будь ласка, приїдьте і відкрийте швидкій, якщо такий випадок буде. Це останній раз, що я на нараді піднімаю це питання».

«Ми розробимо концепцію перекриття стометрівки бетонними блоками», ––відповів Марцінківу Богдан Кухарук.

«Богдане, не прирікайся. Я ще раз кажу, перекриття центральної частини міста – це пріоритетне питання. Сьогодні на тих польських бляхах вони (водії – ред.) таке витворяють… Їм дешевше машину кинути ніж штрафи платити. В нас не таке велике місто, можна пройтися декілька метрів», –– не вступався мер.

«Через погану автоматику вже було два випадки, коли швидка з пожежниками 45 хвилин не могли заїхати в центр на виклик», –– намагався пояснити Кухарук.

«Нічо страшного. Як треба буде заїхати, то заїдуть з вулиці Шашкевика. На Незалежності нема шо їхати. Нікому», – підсумував мер.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.