Люди Фото

На Львівщині учні зібрали близько 22 тисяч на лікування захисника України (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До бійця Сергія Науменка в палату військово-медичного клінічного центру Західного регіону завітали учні 3 загальноосвітньої школи міста Львова. Вони передали Сергієві коровай та близько 22 тисяч гривень, які учні школи зібрали на шкільному ярмарку для лікування захисника України.

“Вже близько десяти років поспіль, раз на рік, в нашій школі відбувається благодійний ярмарок, – розповіла соціальний педагог школи Марія Степанова. – Виник він по ініціативі активістів шкільного самоврядування. На ярмарку продаються речі, які діти виготовили разом з батьками. Як правило молодша школа пропонує купити різноманітні солодощі та випічку. А старшокласники більше дають на продаж «hand-made» різноманітних сувенірів та творів зроблених власними руками”.

Зазвичай  учні намагаються робити допомогу адресно. Адже їм потрібно знати, що їх гроші не просто «розчинились» в якомусь благодійному фонді, а пішли на конкретну справу.  

Наприклад, минулого року, під час ярмарку діти назбирали понад 10 тисяч гривень. Всі ці кошти, за рішенням шкільного самоврядування, передали дошкільному навчальному закладу для дітей з особливими потребами «Півник» в Костянтинівці Донецької області. А в цьому році діти вирішили передати гроші на лікування прикутому до інвалідного візка українському воїну.  

За словами Марії Степанової, саме через такі акції діти вчаться бути щирими, відчувати чужий біль, а головне – розуміти свою значимість в державі, та те, що саме вони своїми діями можуть змінювати навколишній світ на краще.

Тарас Грень

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.