Відео Люди Світ

На Косівщині попрощалися з 23-річним Миколою Самаком, який загинув в районі Донецького аеропорту в січні 2015 року (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тіло 23-річного уродженця села Баня Березів Косівського району Миколи Самака привезли на Прикарпаття.

Микола Самак героїчно загинув при виконанні бойового завдання в Донецькому аеропорту. Смерть забрала бійця 19 січня 2015 року. Більше року десантник був похований в Дніпрі як невідомий солдат. Протягом цього періоду організація ветеранів АТО “Вільному – Воля” робила все можливе і неможливе задля встановлення особи загиблого. За результатами чергової експертизи ДНК нарешті вдалося ідентифікувати особу Миколи Самака.

До теми: Перевізник «вантажу 200». Арсен Мартинюк з Франківська їздить у морги Донбасу, аби повернути додому тіла загиблих солдат

“Микола був стрільцем зенітно-ракетного взводу 3 батальйону 80 Десантно-Штурмової бригади, йдеться в описі відео. – Група, у складі якої був солдат, провозила до нового терміналу зенітну установку, яка була необхідна для зачистки верхніх поверхів будівлі від ворожої піхоти. В умовах недостатньої видимості та безперервних гранатометних обстрілів МТЛБ наших солдат згорів до тла. В той час Миколі не вдалося вийти з лап ворога живим”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні