Люди

На концерті “Сильні духом” у Франківську для поранених та “Бандерівського Схрону” зібрали 103 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Благодійна акція зібрала повну залу Івано-Франківського муздрамтеатру. На концерт прийшли побратими тих, задля кого організовували збір коштів – ветерани війни на сході України, дружини учасників АТО, рідні захисників.

У Франківському драмтеатрі 4 грудня відбувся благодійний концерт на підтримку поранених учасників АТО “Сильні духом”, пише Курс. Перед публікою виступив Василь Михайлович та гурт “Будьмо”, які у липні на лінії фронту піднімали бойовий дух військових. Враженнями від благодійного концерту поділилася в мережі його гість, франківчанка Надія Шегда. 

“Зал – повнісінький. Най така підтримка буде всюди, де треба захистити свою вулицю, домівку, родину, країну, – написала Надія. – Торти – мегасмачні, спечені з любов’ю дружинами і сестрами бійців. Кава зі Схрону вартує на окремий пост. Кераміка – тепла і гарна від Школа кераміки м.Івано-Франківськ. Картини, малюнки і портрети бійців. Велика частина – творіння самих військових. Гроші: під час концерту зібрали понад 103 тис грн на лікування поранених прикарпатців та розвиток “Центру учасників АТО та їх сімей Бандерівський Схрон”. Квартири: сьогодні їх власниками стали 11 хлопців. Нехай ключі від них отримають всі без винятку, хто захищав чи й надалі продовжує боротьбу за мир і лад в Україні. Нехай додасться мудрості і вмінь усім, хто причетний до роздачі житла. Бо це такий мізер. Це така невелика дяка нашим воїнам за безпеку і захист. І ціни тому немає”.

Благодійний концерт “Сильні духом” організувала Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО на підтримку поранених бійців Івахнюка Олега, Чуфицького Олександра, Гайдайчука Ігоря та реабілітаційного проекту “Центр для учасників АТО та їх сімей “Бандерівський Схрон”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.