Люди Світ Фото

На Коломийщині збудують німецький завод на 800 робочих місць (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Рада Правління німецького холдингового акціонерного товариства «Leoni AG» ухвалила рішення про будівництво на Коломийщині заводу із виробництва кабельних мереж для автомобілів, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.
daeniken

Про це йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з генеральним директором компанії «Leoni AG» Штефаном Шмідтом.

«Позитивне рішення інвесторів щодо започаткування співпраці з Прикарпаттям є свідченням успішної реалізації, започаткованого обласною державною адміністрацією, проекту «Єврокарпатська ініціатива», – підкреслив Олег Гончарук. – З однієї сторони – це імпульс для потенційних інвесторів організовувати на теренах області підприємництво, з іншої – стимулювати економічний розвиток регіону, наповнюючи місцевий бюджет і створюючи нові робочі місця».

IMG_6146_(1)

За словами Штефана Шмідта, будівництво заводу планують завершити до липня-серпня 2017 року. На даному етапі сума інвестицій складе майже 15 млн. євро, зокрема, на спорудження промислового об’єкта спрямують 6 млн. 600 тис. євро, а на його устаткування – 8 млн. євро.

IMG_5567 (1)

Загальна площа, на якій розташовуватиметься завод, сягатиме 6300 м. кв. Кількість працівників становитиме 800 осіб. Загалом, у рамках реалізації в області проектів «Leoni AG», на виробництві працюватимуть майже сім тисяч прикарпатців.

«Щоб прийняти обґрунтоване рішення з приводу реалізації інвестиційного проекту в Україні, керівництву компанії довелося подолати низку перешкод, – зізнався генеральний директор компанії. – Однак позитивний досвід роботи подібного заводу у Львівській області засвідчив, що у вашій країні варто розвивати бізнес, адже тут наявні всі механізми для досягнення успіху у роботі».

Зазначимо, що головними напрямами холдингу «Leoni AG» є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, дротів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.

Опісля відкриття заводу, німецькі інвестори мають намір продовжувати співпрацю з Івано-Франківщиною і надалі втілювати індустріальні проекти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.