Люди

На Калущині закрили шість дитсадків через грип і ГРВІ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Фахівцями санепідслужби та лікувально-профілактичних закладів району розпочато щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. Це дозволить прослідкувати динаміку епідемічного процесу на кожній конкретній території.

Станом на 20 січня, на Калущині захворіли на грип та ГРВІ 856 дітей. Це — 62,3% від усіх, хто захворів (1374 особи). Госпіталізованих нараховують 56, із них — 30 дітей. Лише за одну добу захворіли 88 осіб, з них — 54 дітини, повідомляють ”Вікна”.

До теми. Грип наступає. Медики Франківщини б’ють на сполох

На підставі результатів моніторингу епідситуації та розпорядження голови ОДА, прийняті відповідні розпорядження по Калушу та району щодо продовження канікул для школярів міста та району, а також тимчасово обмежено відвідування шести садочків Калуського району.

gryp1

Нагадаємо, що найбільш ризикованими групами щодо інфікування грипом/ГРВІ є: медики, вчителі, вихователі, продавці, водії громадського транспорту, які контактують із значною кількістю населення; працівники трудових колективів підприємств, установ, організацій, особи з хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем, нирок, з хронічними захворюваннями, що супроводжуються зниженням імунітету, з порушенням обміну речовин, надмірною вагою, вагітні та часто хворіючі діти, особи похилого віку.

Медики зветаються до мешканців з проханням уважно ставитись до власного здоров’я та профілактичних порад, а також вживати простих заходів, щоб убезпечити себе від захворювання (захисна маска, користування одноразовою вологою серветкою у разі нежиті або чхання тощо). За можливості варто не відвідувати місця великого скупчення людей.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні