Відео Люди

На гірськолижному курорті травмувалася українка – жінка в реанімації у важкому стані (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Наразі лікування в грузинському медцентрі Гудушаурі продовжують п’ятеро з сімох постраждалих, серед них і українка, якій була потрібна операція.

16 березня на гірськолижному курорті Гудаурі в Грузії зламалася канатна дорога. Унаслідок аварії кілька гондол з туристами з’їхали до нижньої станції канатної дороги й зіткнулися одна з одною. Громадянка України, яка постраждала в результаті аварії, перебуває в реанімації. Лікарі оцінюють її стан як стабільно важкий.

Про це повідомляє radiosvoboda з посиланням на лікаря тбіліського Національного медичного центру імені Гудушаурі Ніколоз Карцівадзе.

За інформацією лікаря, двоє пацієнтів, яких направили до медичного центру після аварії на канатній дорозі в Гудаурі, вже покинули клініку. Лікування в медцентрі Гудушаурі на даний час продовжують п’ятеро постраждалих, в тому числі українець, якому потрібна була операція.

«Четверо з них перебувають в відділенні неврології і нейрохірургії. Їхній стан стабільний і, швидше за все, сьогодні або завтра їх випишуть», – повідомив лікар.

 


Міністерство внутрішніх справ Грузії й управління розвитку курортів Міністерства економіки країни заявляло про вісьмох постраждалих, у яких здебільшого переломи й забої. Водночас Ека Набашвілі, віце-президент гірськолижного курорту розповів Радіо Свобода про 10 постраждалих.

Серед причин аварії розглядають вимкнення електроенергії, однак компанія Energo-Pro Georgia заявляє, що на курорті Гудаурі такі факти не були зафіксовані.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.