Люди Світ

На франківській Набережній таки буде велодоріжка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківські велосипедисти таки добились того, що на Набережній імені Василя Стефаника, де зараз проводять капітальний ремонт, облаштують велодоріжку. Спочатку проект реконструкції не передбачав облаштування жодної велоінфраструктури, бо проектно-кошторисна документація розроблялася до моменту затвердження Концепції з розвитку велосипедного руху та планування міської вело мережі. Тому виникла необхідність внести зміни до проекту та облаштувати на цій вулиці доріжку для велосипедистів.

2013-07-30_08-56-03_390[1]

„Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку уже звернувся  до облдержадміністрації з офіційним листом з цього приводу, у якому виклали свої пропозиції щодо облаштування велоінфраструктури, зокрема запропонували будівництво двосторонньої доріжки замість тротуару з боку дамби. Цей варіант є більш прийнятним, оскільки розмежовує усіх учасників дорожнього руху: автомобілі, велосипедистів та пішоходів, причому зовсім не обмежує права останніх, оскільки вони можуть рухатися по тротуарі  з протилежної сторони дороги та безпосередньо по дамбі”, – розповідає директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Велосипедні активісти та організації  підтримують ініціативу Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, однак побоюються, що оскільки ця велодоріжка є першою в місті, то будівельники можуть не врахувати усі потреби та проблеми, які були, наприклад у Львові, а тому просять замовника робіт організувати нараду, на якій хочуть обговорити та узгодити проект майбутньої велодоріжки, а також мати можливість здійснювати контроль за виконанням робіт.

 

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні