Люди Фото

На Франківщину прибув Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У рамках щорічного архіпастирського візиту та Всеукраїнської прощі у Хресто-Воздвиженському соборі Манявського монастиря на Прикарпаття прибув Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
IMG_5989[1]

Зустрічали поважного гостя на межі Івано-Франківської та Тернопільської областей перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб, голова Тлумацької райдержадміністрації Володимир Габурак, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іосаф  та представники духовенства.

За словами Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі Філарета, під час відвідин   Прикарпаття   в день Різдва Іоана Предтечі під його проводом  відбудеться Божественна Літургія у Манявському чоловічому монастирі. Молитимуться за відновлення миру в Україні, спілкуватимуться з представниками духовенства та зміцнюватимуть  віру  на території Манявського  Скита  тисячі людей  з усієї України.

Під час візиту Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату завітав до храму Святого Архистратига Михаїла та Кафедрального Свято-Троїцького собору.

Спілкуючись із прихожанами храмів, Патріарх висловив думку, що в умовах сьогодення пріоритетним завданням священнослужителів усіх церков в Україні є щира молитва та повсякчасна допомога Українській армії та бійцям, які захищають рідну землю. А всеукраїнська хвиля благочинності бійцям АТО, дітям, людям похилого віку свідчить про те, що у серцях українців єживе справжня любов до ближніх.

«Коли воїн захищає свою сім’ю, державу, народ, він проявляє свою любов, – наголосив Святійший  Патріарх. – Ісус Христос сказав, що ніхто не має більшої любові, аніж той, хто душу свою віддасть за друзів».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні