Люди Світ

На Франківщині за ухилення від мобілізації засудили працівника РДА, який сам розносив повістки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Працівник Верховинської РДА, який був залучений до групи оповіщення Косівсько-Верховинського об’єднаного районного військкомату для оповіщення військовозобовязаних та вручення повісток, сам ухилився від мобілізації, пише Курс.

mobili

Верховинський районний суд виніс вирок у справі мешканця райцентру, обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого статтею 336 Кримінального кодексу України, – “Ухилення від призову за мобілізацією”.

У вересні минулого року верзхвинцю повістку особисто вручив військовий комісар Косівсько-Верховинського обєднаного районного військкомату. Медична комісія визначала чоловіка придатним для військової служби. 3 вересня 2014 року він мав з’явитися для відправки до військової частини, однак виклик проігнорував.

У суді обвинувачений провину визнав повністю, нарікав на стан здоров’я, втім, жодних документів, які б підтвердили хвороби не надав і за допомогою до медзакладів не звертався.

Також підсудний просив врахувати, що в червні 2015 року в нього народився син, а з військкомату більше йти в армію йому не пропонували. У вчиненому розкаявся і просив суворо не карати. Суд врахував це як пом’якшувальну обставину.

Відтак, верховинця визнали винним і призначили йому покарання у вигляді двох років виправних робіт із відрахуванням в дохід держави 20% від його заробітку.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні