Люди Світ

На Франківщині юристи безкоштовно допомагатимуть бійцям АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учасники АТО та ті верстви населення, які не в змозі найняти собі адвоката від тепер мають можливість скористатися безоплатною правовою допомогою.

thumb_image

Про на прес-конференції народний депутат України, радник Міністра юстиції України Олександр Дроздик.

За його словами, він приїхав на Івано-Франківщину, аби перевірити діяльність центрів надання безоплатної правової допомоги.

Такі центри відкриті в усіх обласних центрах України з 1 липня, всього їх 100.

На Івано-Франківщині створено таких три центри – у Калуші, Коломиї та Івано-Франківську.

«Ці центри в першу чергу орієнтовані на найменш забезпечену верству населення, на людей, які не можуть найняти собі адвоката, – говорить Олександр Дроздик. – Також очікуємо, що до нас звертатимуться і учасники АТО».

Радник міністра закликав усіх громадян звертатися за кваліфікованою безкоштовною юридичною допомогою. Він надіється, що згодом такі центри з надання безкоштовної правової допомоги запрацюють в усіх районних центрах.

За місяць місцеві центри вже надали допомогу 160 людям. Також він зазначив, що найчастіше люди звертаються з питань соціального та сімейного захисту.

Прийом громадян проводять за адресою Грюнвальдська, 8. Також люди, які потребують правової допомоги можуть телефонувати на гарячу лінію: 0891-20-00-68 та 0-800-213-103.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні