Люди

На Франківщині виготовляють хлопавки з прапором Росії (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У магазині «Фуршет» у Кропивницькому продають хлопавки із російським Дідом Морозом, виготовлені в Косівському районі Івано-Франківської області.

Про це розповів користувач Facebook Андрій Малик і додав фото, передає Обозреватель.

Він повідомив, що придбав у магазині кілька хлопавок для сина.

«Не особливо розглядаючи, взяв з десяток і поїхав додому. І ось через деякий час мій нащадок взявся розглядати придбане і тут приходить з великими здивованими очима і питає: «Папа, а ти бачив, що на хлопушках Дід Мороз із російським прапором і двоголовим орлом на ньому?». Я, чесно кажучи, трохи відійшовши від офігеванія, подумав, що «Фуршет» торгує російськими або сєпарськими хлопавками, але коли побачив – то офігеванія зашкалили по саме не можу», – написав Малик.

За його словами, «хлопавки з класичним радянським дедушкоймарозом, який гордо несе в руках російський триколор з двоголового куркою виробляють в Україні».

Він зазначив, що на хлопавках, які виробляє фірма, з «шикарною українською назвою» – Vatra, немає жодного напису українською мовою.

«Репортер» знайшов сайт фірми Vatrа. Вона розташована у селищі Старі Кути Косівського району, справді виготовляє такі хлопавки і ще багато всього цікавого. Керує на підприємстві Василь Юрійович Кифорук.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.