Люди Фото

На Франківщині відкрили перший річковий порт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У селі Раковець, що на Городенківщині відбулося офіційне відкриття пристані для плотів, байдарок та катерів, які курсують по Дністру.

IMG_3848

“Ми відкрили порт для того щоб туристи, які подорожують по Дністру, змогли зупинитися на ніч у кемпінгу, прийняти душ, зарядити телефони та перекусити. Щоб їхній відпочинок був комфортний, – розповів співзасновник порту Володимир Мазур. – Це єдиний порт на Дністрі, а людей сплавляється дуже багато, тому ми плануємо відкрити ще кілька подібних в інших місцях”.

IMG_3889

Приймають тут не тільки людей, які сплавляються по річці, а й тих, хто просто хоче відпочити на мальовничому березі Дністра.

IMG_3849

Володимир Мазур зазначив, що порт «Раковець» працюватиме з 1 квітня до 1 листопада. Саме у цей період по Дністру ходить корабель «Юрій». На цьому судні відпочиваючі також можуть подорожувати по Дністровському каньйону.

IMG_3894

«Це наша запатентована модель, яка пройшла реєстр судноплавства. Аналогів такого судна немає не тільки в Україні, але й у світі. Там є дві палуби, 10 спальних місць, wi-fi та інші вигоди», – каже Володиир Мазур.

IMG_3847

На честь відкриття організатори вирішили вручити подарунок капітану першого плавзасобу, який пришвартується у порту. Тож сюрприз чекав на Володимира Николайчука, який вже десять років поспіль разом з сім’єю та друзями сплавляється по Дністру на власноруч змайсрованому плоті.

IMG_3884 IMG_3888 IMG_3898 IMG_3844

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні