Люди Світ

Резервістам Франківщини на зборах платитимуть 10 тис. грн за місяць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Резервістам обіцяють компенсацію середньомісячної зарплати. За 30 днів збору кожен отримає понад 10 тис грн. Про це повідомили у вівторок, 10 січня, на брифінгу в обласному військкоматі.

«Незважаючи на святковий настрій, ми повинні виконувати одне з найважливіших завдань – збори резервістів Прикарпаття, – говорить т.в.о. заступника військового комісара по роботі з особливим складом, підполковник Юрій Мухін. – Також цього року вперше пройде призов тих, хто пройшов військову кафедру».

З метою підвищення рівня фахової підготовки резервістів запрошують на планові збори ЗСУ. Збори пройдуть у п’ять етапів. Перший пройде з 15 січня по 15 лютого. Останній завершиться наприкінці квітня.

«Звільнені під час шостої хвилі мобілізації, під збір не підпадають», – додає Мухін.

«Я вдячний волонтерам, які підтримують наших хлопців, – каже т.в.о. військового комісара облвійськкомату Юрій Верановський. – Так, група колядників з Верховинщини поїхала на два тижні в АТО. І ми їм за це дуже вдячні. До зборів цьогоріч залучать понад 120 резервістів і 20 офіцерів з Франківщини. В АТО вони не їхатимуть, залишаться в пунктах дислокації».

За результатами зборів резервісти можуть опанувати нові спеціальності чи отримати чергове звання.

Порівняно з вересневими зборами резервістам підняли грошову винагороду, зазначив Верановський.

Їм компенсуватимуть середньомісячну зарплату, а також гроші за проїзд. Крім того, гарантують збереження зарплатні за місцем роботи і держстрахування. За результатами зборів в кінці року можна отримати і грошову премію – від 1600 до 3100 грн.

«Після зборів резервістам пропонують проходити військову службу у резерві за контрактом, – додає Верановський. – Контракт можуть укласти на півроку, на три роки чи на п’ять».

Збори резервістів проходитимуть і в коломийській частині.

За детальною інформацією можна звертатися у Франківський облвійськкомат на вул. Довженка,21. Тел. 0342 55 55 73

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні