Люди Світ Фото

На Франківщині призовуть 43 випускники військових кафедр

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під призов потрапляють випускники військових кафедр віком до 43 років, які не проходили військової служби. Термін служби – 18 місяців. Про це повідомили у середу, 7 червня, на брифінгу в обласному військкоматі.

Військовий комісар, полковник Володимир Ярмощук розповідає, що початком служби вважається день направлення до частини. Призову підлягають лише придатні за станом здоров’я. А відстрочка можлива за сімейними обставинами, станом здоров’я, у зв’язку із навчанням чи роботою.

Цьогоріч призовуть тисячу офіцерів запасу, на Франківщині план – 43 людини. Службу проходитимуть в небойових умовах. Ярмощук запевняє, що в АТО їх не направлятимуть. Зарплата молодшого офіцера – від 9 тис грн. За бажання після цієї служби вони зможуть оформити контрактну службу.

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом Володимир Симончук, додає, що офіцерів запасу може привабити соцпакет – збереження зарплати за основним місцем роботи, оренда житла, нормований робочий день і безкоштовне медичне обслуговування.

Помічник військового комісара Олег Григорчук каже, що професорський склад не призиватимуть.

“Ми приймаємо офіцерів, але відстрочки надають як солдатам. Тому причин для відстрочок є багато. Але не всі хочуть уникнути служби, – говорить Григорук. – Є багато охочих піти за призовом, навіть ті, в кого є причини для відстрочок”.

Повістки отримають загалом близько три тисячі офіцерів запасу. На сьогодні вже майже 35 офіцерів запасу дали згоду на службу. Більшість з них віком до 30 років.

Найбільше потрібно спеціалістів паливо-мастильних матеріалів, яких на Франківщині готує Івано-Франківський нціональний технічний університет нафти і газу – дев’ять чоловік.

“Ці люди самі йшли на військову кафедру і присягають на вірність Вітчизні, – каже Ярмощук. – Їх ніхто туди силою не тягнув. І тепер прийшов час віддати свій борг державі”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.