Люди Світ Фото

На Франківщині попрощалися із загиблим бійцем Артемом Кулаком (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 24 липня, у селі Гузіїв Болехівської міської ради, у церкві Положення Ризи Пресвятої Богородиці УПЦ КП відбулися похоронні Богослужіння та прощання з воїном АТО Артемом Кулаком, який загинув у ніч з 17 на 18 липня під Волновахою Донецької області.

image002[1]

30-річний Артем був солдатом 72 окремої механізованої бригади, яка дислокується у місті Біла Церква. У полеглого героя залишився батько та двоє старших братів.

Друзі та ті, хто знав Артема, розповідають, що він був справжнім українцем і патріотом, вважав своїм обов’язком захищати рідну землю, друзів та сім’ю. Казав, що він ще молодий, неодружений, то хто як не він захистить свого батька, своїх братів, своїх рідних, свою Україну…

Провести в останню земну дорогу захисника України Артема Кулака прийшли рідні, знайомі, бойові побратими, представники громадських і політичних організацій, сотні небайдужих прикарпатців.

Після молитви за душу бійця біля рідної домівки процесія вирушила до храму Положення Ризи Пресвятої Богородиці, де отці відправили панахиду.

Вічна слава Герою!

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні