Люди Світ

На Франківщині оголосили попередні результати виборів голів ОТГ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 30 жовтня, відбулися перші вибори у восьми об’єднаних територіальних громадах Івано-Франківської області.

Зокрема обирали голів і депутатський корпус у Дзвиняцькій сільській ОТГ (Богородчанський район), Рожнівській сільській і Яблунівській селищній ОТГ (Косівський район), Переріслянській сільській і Ланчинській селищній ОТГ (Надвірнянський район), Заболотівській селищній ОТГ (Снятинський ройон), Ямницькій сільській ОТГ (Тисменицький район) і Брошнів-Осадській селищній ОТГ (Рожнятівський район), повідомило Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України.

До теми: Вибори ОТГ на Франківщині: у Ланчині видали бютелень на підставі ксерокопії паспорта (ВІДЕО)

За словами регіонального консультанта з юридичних питань Марії Баран, на Прикарпатті на вибори прийшли та проголосували за голів ОТГ і депутатів місцевих рад – 47,8 відсотків виборців. Найнижча явка виборців у Яблунівській селищній ОТГ– 31,22%, а найвища у Ямницькій сільській ОТГ – 68,04%. Вона вважає, що ключовою проблемою на виборах залишається видача виборцям бюлетенів без пред’явлення паспорта.

До теми: Вибори ОТГ: В Брошневі-Осаді дружину одного з кандидатів звинувачують в агітації

Також вона сказала, що за попередніми результатами виборів на Прикарпатті головами ОТГ обрані: Сергій Радиш у Рожнівській ОТГ, Зеновій Томащук у Яблунівській ОТГ, Володимир Попович у Ланчинській ОТГ, Іван Мельник у Переріслянській ОТГ, Назарій Іванів у Брошнів-Осадській ОТГ, Роман Крутий у Ямницькій ОТГ, Микола Волочій у Дзвиняцькій ОТГ та Іван Танюк у Заболотівській ОТГ.

До теми: На Франківщині під час виборів ОТГ 230 поліцейських слідкували за порядком

Очільники Заболотівської і Дзвиняцької об’єднаних громад – Іван Танюк і Микола Волочій займали посади голів центрів ОТГ, вони ж спонукали до об’єднання та створення своїх громад.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.