Люди

На Франківщині медаллю «За віддану службу» нагородили гвардійську вівчарку

Google+PinterestLinkedInTumblr

Під час несення служби з охорони громадського порядку, гвардієць з чотирилапим напарником затримав грабіжника, який намагався видерти сумку з рук жінки.

Гвардійського кінолога заохочено подякою Командувача Національної гвардії України за високі досягнення у службовій діяльності, ініціативу та наполегливість, а також нагороджено подякою Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. А його вірного помічника Лорда — медаллю командувача Національної гвардії України для службової собаки за «За віддану службу» III ступеня, пише Репортер з посиланням на 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України.

«Заохочення такого роду відзнаками мотивує ще більше вдосконалювати свої навички, як тих хто отримав відзнаку, так і тих хто старається у цьому напрямку, щоб і надалі утримувати високий рівень фахової майстерності та здобувати ще вищі щаблі. Ми пишаємося та радіємо разом з ними та впевнені у їхніх подальших успіхах у службі», – резюмував начальник кінологічної служби капітан Олександр Заверуха.

Для чотирилапого помічника німецької вівчарки Лорда, така нагорода є першою. І сьогодні Лорд гордо красується з медаллю.

«Я не уявляю ефективного виконання службово-бойових завдань без службової собаки. Службовий собака – це повноцінна бойова одиниця, але найперше вони вірні помічники, напарники та друзі без яких військова служба не була би такою повноцінною та ефективною», – ділиться думками гвардієць Артем.

Власник собаки впевнений, що це не остання нагорода, адже вони постійно тренуються і вдосконалюють вміння, щоб ще краще виконувати службово-бойові завдання.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.