Люди

На Франківщині до боротьби із борщівником залучили управління ДСНС, водних ресурсів та служби автомобільних доріг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У ІФ ОДА повідомляють, що до “боротьби з рослиною, яка завдає значної шкоди здоров’ю людини, в області залучені працівники управління ДСНС, водних ресурсів, служби автомобільних доріг”.
За кожним із районів для знищення борщівника закріплені керівники і спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Марії Савки, наразі найбільше борщівник розповсюджений у Рожнятівському, Рогатинському, Надвірнянському, Тисменицькому, Калуському, Галицькому, Богородчанському районах.

На територіях, де проростає борщівник, проводять скошування, підрізання і зрізування товстих коренів рослини, здійснюють обробіток грунту, застосовують гербіциди.

Водночас, як наголошують у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, існує об’єктивна потреба прийняття у кожному з районів окремих програм боротьби з борщівником Сосновського, що дасть можливість додатково закласти у місцевих бюджетах кошти на гербіциди, інші методи знищення, а також інвентаризувати землі, де росте ця культура.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні