Люди

На Франківщині 315 юнаків призвали на строкову військову службу, – Ярмощук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 14 червня, на засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмощук проінформував про хід призову юнаків області на строкову військову службу.
vijn (2)

За його інформацією на строкову військову службу призвано 315 юнаків з області (62,5 %). Краще призов проходить в Богородчанському та Коломийському районах. Відправка команд до військових частин Збройних сил України завершена, до Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту України триває.

У вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів відібрано майже дві сотні кандидатів, з них – 16 дівчат.

Разом з тим, члени обласної призовної комісії повторно заслухали інформацію голів призовних комісій Галицького, Городенківського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького районів і міста Бурштина та відповідних військових комісарів  про хід призову і зобов’язали їх невідкладно вжити всіх заходів для виправлення недоліків та виконання встановлених планових завдань на призов.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні