Люди Світ

На Бурштинській ТЕС відновили подачу електроенергії у знеструмлені райони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 25 квітня,  за дві години енергетики ДТЕК Бурштинської ТЕС відновили енергопостачання знеструмленим користувачам, повідомляє менеджер з комунікацій ДТЕК Західенерго Іванка Попович.

економ, світло

Відключення мешканців Львівщини  та Івано-Франківщини сталося через те, що в 9:32 та 9:58 год на Бурштинській ТЕС  було аварійно відключено від електромережі енергоблоки №5 та №10.  Потужність теплової електростанції зменшилася на  270 МВт. Енергетики відразу ж приступили до  підключення резервних енергоблоків. Тепер ДТЕК Бурштинська ТЕС працює в нормальному режимі у складі 6 енергоблоків і видає в мережу 932 МВт електроенергії – необхідну потужність для всіх користувачів.

Причини  спрацювання автоматичної протиаварійної системи з’ясовує спеціальна комісія ДТЕК. На станції не відбулося жодних пошкоджень. На момент аварійної зупинки з дванадцяти енергоблоків два знаходились в плановому ремонті, чотири – в резерві.

Відразу ж після відключення блоків, потужність Бурштинської ТЕС частково компенсували за рахунок підвищення навантаження працюючих блоків. Також енергетики оперативно приступили до пускових операцій на трьох інших блоках, що знаходились в резерві. В 11:38 год, 11:51 год та 13:03 год для в мережу включили блоки №11, №2 та №1. На даний час дефіциту потужності немає і  енергопостачання споживачам повністю відновлено.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні