Люди Фото

Мистецькі зустрічі. До працівників “Прикарпаттяобленерго” прийшли письменниця Щерба і коваль Полуботько (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

В АТ «Прикарпаттяобленерго» триває серія зустрічей з партнерами компанії. Так, 7 червня, енергетики зустрілися з авторкою бестселера у жанрі фентезі «Часодії», письменницею Наталею Щербою та організатором щорічного фестивалю ковальського мистецтва «Свято ковалів» Сергієм Полуботьком.

Зустріч відбулася у стилі мистецьких посиденьок. Кожен із присутніх мав можливість познайомитися з гостями ближче та отримати відверті відповіді на будь-які запитання.

Сергій Полуботько розповів про витоки «Свята ковалів», яке традиційно підтримує обленерго. Цікавими були подробиці цьогорічного XV фестивалю, залаштункові перипетії «Свята ковалів». Звісно, йшлося і про скандально відому «Вежу часу», яку цьогоріч створювали ковалі з 11 країн світу. Саме цей символ ювілейного фестивалю  поклав початок співпраці між ковалями та Наталею Щербою, об’єднавши два мистецькі світи.

 

Письменниця розповіла деталі роботи у жанрі підліткового фентезі, поділилася планами на майбутнє. За її словами, прихильники “Часодіїв” незабаром можуть побачити екранізовану версію книги. Автори найцікавіших запитань отримали в подарунок примірники творів Наталі Щерби з її автографом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.