Люди

«Ми маємо вистояти для себе, дітей, правнуків – і тільки в об’єднанні», – митрополит Володимир Війтишин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Архієпископ і митрополит, Івано-Франківський владика Володимир Війтишин зустрівся з вимушено переселеними людьми з територій, де проходять воєнні дії.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської єпархії УГКЦ, передає Репортер.

«Війна – це велика біда, нам всім разом потрібно вижити. У нас не так страшно, як нам здається, а на Сході дійсно йде війна. Ми маємо вистояти для себе, дітей, правнуків – і тільки в об’єднанні. Ми – сильний тил. Армія стає могутнішою, коли воїн нагодований, має ліки, відповідну одежу. В цей час кожному потрібно робити те, що ми найкраще вміємо», – сказав владика.

Митрополит зазначив, що військові теж повинні бути на своїх місцях: «Сьогодні військкомати переповнені та беруть тих, хто справді підготовлений. Дякувати Богу, що наше керівництво береже життя наших людей, чоловіків, молоді».

В особливий спосіб архієрей подякував усім волонтерам, працівникам курії та семінаристам, які невтомно працюють в архієпархіальному антикризовому центрі та підбадьорив усіх: «Завдяки вашій праці десь в Маріуполі хтось вже не залишився голодним. Тож, ще більше хочу запросити працювати разом. Ті, хто відчуває себе українцем, має святий обов’язок бути разом».

Усім присутнім Владика розповів про те, що весь світ піднявся за Україну, додавши: «В цьому випадку ми маємо велику підтримку, щоб ми перемогли, і щоб Україна вже скоро увійшла до Європейського Союзу».

Архієрей наголосив на тому, що хотів побачити усіх присутніх та подякувати.

«Закликаю вас до розуміння, що буває непростим, але необхідним кроком», – продовжив Архієрей, – з нашого боку ми робимо все, що можемо. Відносимося один до одного як брат до брата – це наша непереможна сила».

На завершення зустрічі усі спільно помолилися за мир в Україні і заспівали «Боже Великий, Єдиний».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.