Люди Фото

Молоді українські виробники з’їхалися до Франківська – стартував ярмарок “Dream Space” (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Чотири десятки молодих українських брендів та підприємців приїхали до Івано-Франківська на ярмарок хендмейду та одягу “Dream Space”.

ja3

У суботу, 10 серпня, на площі Бастіону влаштували справжнє свято для українських молодих виробників.

“Останнім часом з’явилося дуже багато українських виробників, які готові представляти себе, говорити про себе і можуть показати себе не гірше, ніж закордонні та масові виробники, – каже організаторка Вікторія Кочерга. – Справа в тому, що у нас не розвиненою залишається реклама свого виробника. І такі заходи покликані це змінити”.

До Франківська показати свої виробили приїхало 40 учасників. Шукали і запрошували виробників через соціальні мережі.

Сережки, підвіски та годинники із використаних плат привіз зі Львова до Франківська Олександр.

ja

“Давно хотів попрацювати з різними матеріалами. В інтернеті випадково знайшов таке зображення. Подумав, що цікаво було б спробувати, – розповідає хлопець. – Окрім аксесуарів тепер робимо деталі інтер’єру з використаних плат, годинники, виготовляли навіть лого”.

Команда “Miff” зі Львова пропонують франківцям записники, щоденники та нотатники ручної роботи.

“Ми команда людей, які цінують якісні та круті речі. Хочемо втілювати свої ідеї та цінності в продукти. Ми виготовляємо блокноти, скетчбуки, нотатники, – розповідає Богдан. -Виготовлення власної продукції почалось з протесту. Ти приходиш в магазин, не бачиш жодного блокнота, який би хотів купити і думаєш, як ти можеш зробити краще. Власні вміння і закордонний досвід дали свій результат. Три роки тому з’явився перший блокнот”.

ja1

Франківськ на ярмарку представлений футкортами – майданчиками з їжею. Окрім того місцеві майстри торгують на ярмарку аксесуарами, одягом та декором для помешкань.

ja2

Захід має благодійну складову. 5% від прибутку учасники перерахують на лікування онкохворому хлопчику з Франківська.

Окрім торгівлі на святі влаштували літературну програму. Тут читають лекції франківські письменники та власники книгарень. Завершиться дійство показом фільму “Такі красиві люди”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.