Люди

“Міським грантам” бракує проектів зі спорту, сталої мобільності та прогресивного підприємництва у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На 2017 рік заплановано три конкурси “Міських грантів“.

15065008_10154731308456350_1772291099_o

У громадському ресторані Urban Space 100 розповіли про фінансування громадських проектів у Івано-Франківську. Детальніше про гранти від “Теплого Міста” розповіла Ярина Мельник, операційна директорка грантових програм.

У фінансуванні громадських проектів грантовий фонд формують місцеві бізнеси, а Тепле Місто займається менеджментом.

“Щоб податися на програму, не потрібно бути юридичною особою, – зазначає Ярина. – До нас подаються навіть просто друзі, які мають спільну ідею”.

Грантовий конкурс складається з кількох етапів. Перший – оголошення конкурсу.

“Наступний такий конкурс буде в 20-х числах січня”, – додає Ярина.

Впродовж місяця ви можете записатися на консультацію, де допоможуть сформувати проект. Другий етап – експертне оцінювання. Спершу проекти оцінюють дистанційно, а після того 30-40% проектів запрошують на особисту співбесіду, на якій уточнюють окремі елементи проекту.

“Особиста співбесіда допомагає розставити акценти, – пояснює Ярина Мельник. – І на цьому етапі співбесіди часто проекти проявляють себе по новому”.

Далі – погодження планів і контрактування проектів. На 2017 рік заплановано три конкурси “Міських грантів”.

“В теплий період найпоширеніші гранти на міський простір і мистецтво, – говорить Ярина. – Мало проектів у напрямках спорту, міської мобільності й прогресивного підприємництва. За всю програму було лише дві заявки з прогресивного підприємництва і одна з них навіть не пройшла перший етап”.

Також Ярина зауважує, що важливо збалансовувати проект: “Якщо пропонуєте встановлення обладнання, не забувайте і про активності, які нададуть йому життя”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.