Відео Люди Світ

Мігранти з Івано-Франківська та Одеси розробили мобільний простір майбутнього (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Новаторський винахід, що пропонує індивідуальний комфорт, представили українські мігранти з Івано-Франківська та Одеси повідомляє портал української діаспори VIDIA.

ecaosula_hong_kong

eCapsula – це мобільний простір для роботи і відпочинку у вигляді краплі роси. Розробники eCapsula: Ілля Пашков, Ігор Голубчик, Артем Разводов та Ігор Чошко – мігранти з Івано-Франківська та Одеси.

Головна мета винаходу – тимчасово ізолювати людину від зовнішнього світу і дати можливість їй зайнятися тим, чим потрібно і хочеться у цей момент. За невелику плату кожен охочий може придбати доступ до капсули, а разом з тим і до низки сервісів: безкоштовного Wi-Fi, TV, Game Consol, Bluetooth і Surround sound, провести відеоконференцію і зробити чимало іншого.

ecapsula_airport (1)

У eCapsulа можуть розміститися чотири дорослі людини, які можуть спокійно попрацювати, а за необхідності розслабитися і просто послухати гарну музику.

ecapsula_interior_1

Розробка, вважають автори ідеї, має вже у найближчому майбутньому полегшити життя мільйонам людей і стати невід’ємною частиною кожного мегаполісу, аеропорту, студмістечка, торгового центру, громадського парку чи скверу.

ecapsula_interior_2

Для реалізації ідеї команда винахідників розпочала краудфандингову кампанію на платформі Indiegogo. Всього необхідно зібрати $260,000.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.