Люди

Методи діагностики і лікування сколіозу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Деформація хребетного стовпа в будь-який його частини призводить до виникнення дискомфорту і больових відчуттів. Крім цього, сколіоз є основною причиною порушення правильного функціонування життєво важливих систем людського організму. Якщо своєчасно не усунути причини появи недуги, то в подальшому доведеться зіткнутися з масою проблем і тривалим лікуванням в спеціалізованій клініці. Після 40 років справа може дійти навіть до операції.

лікування сколіозу в центрі вертебрології

Причини викривлення хребта

Як правило, деформація хребетної частини скелета з’являється у дітей в ранньому віці. Основними причинами викривлення є:

  • використання занадто м’якій постелі для сну;
  • підтримка малюка при виконанні перших кроків за одну ручку;
  • нерівномірний розподіл сильних механічних навантажень на м’язові тканини спини.

Розвиток сколіозу зазвичай активізується в період статевого дозрівання дітей. Хвороба прогресує при недостатньому вживанні вітамінів, сидячому способі життя, нераціональне харчування. Ці фактори негативно позначаються на формуванні кістково-суглобової системи людського організму. Від правильно обраних методів діагностики і точності визначення причин виникнення хвороби залежить лікування сколіозу, яке призначається пацієнтам лікарем-ортопедом.

Симптоми і методи лікування сколіозу

Перші прояви викривлення хребетного стовпа проявляються появою больових відчуттів в області спини і хронічної втоми. Постійний дискомфорт викликає дратівливість і часту зміну настрою. Пацієнтам важко зосереджуватися на виконуваній роботі. Іноді хвороба стає причиною втрати рівноваги. Складні форми недуги виражаються надмірним відхиленням тулуба людини від вертикальної осі. Викривлення в межах 25-50 градусів видно для неозброєних очей.

В центрі вертебрології Квнезі https://vertebrolog.kiev.ua/skolioz проводиться діагностика та сучасні методи лікування сколіозу. Прийом проводять кваліфіковані лікарі.

Легкі форми сколіозу легко усуваються навіть в домашніх умовах при виконанні спеціальних вправ. Запущені випадки недуги – це серйозна причина для відвідування спеціалізованої клініки. Пацієнтам може знадобитися допомога різнопрофільних лікарів:

  • ортопеда;
  • масажиста;
  • фізіотерапевта;
  • інструктора з ЛФК;
  • хірурга;
  • вертебролога.

В комплекс лікування включаються процедури, призначені для зниження навантаження на хребетний стовп. Щоб запобігти прогресуванню хвороби, рекомендується виконувати різні гімнастичні вправи, займатися плаванням, проходити сеанси лікувального масажу. При болях в спині потрібно не чекати, коли не буде сил терпіти, а звертатися до фахівця.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.