Люди Фото

Мешканці Донбасу святкували Різдво у Криворівні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 7 січня, частина учасників проекту «Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах» відсвяткувала Різдво у Криворівні Верховинського району. Інша група відправилася до Маняви Богородчанського району.

Святкування у Криворівні розпочалося богослужінням у Церкві Різдва Присвятої Богородиці.

йдуть до церкви

Потім учасники проекту мали змогу познайомитися з традиціями колядування на Верховинщині. Понад сто гуцулів-колядників колядували на подвір’ї церкви. Аби сфотографуватися з колоритним мешканцем Карпатських гір, люди вишиковувалися у черги.

топірці

Після виступу колядників, отець Іван Рибарук запросив учасників проекту «Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах»  у церкву для спілкування. Щодо складної ситуації на сході, отець порадив українцям більше спілкуватися між собою.

«Шукаймо зв’язку один з одним і плюймо в очі тим, хто говорить брехню, – каже він, – говорити треба, інколи жорстко, але треба. А найкраще возити дітей і вони все зроблять. Діти не дадуть брехати».

отейь - копия

 «Мене дуже вразили вікові традиції, які передаються з покоління в покоління,- каже В’ячеслав Рєдько з Донецька, – і видно, що тут присутні і старше покоління, і молодь, ті, що об’єднанні спільною ідеєю. От цього, на жаль, й не вистачає на Донбасі і саме тому ми й маємо таку ситуацію».

У Криворівні Різдво відсвяткували понад 40 учасників проекту, серед них були не лише мешканці сходу, але й люди з інших областей.

Проект «Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах» триватиме до 10 січня.

священник трембіти фоткають всі гуцули - копия говоріння гуцули - копия діти - копия

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні