Люди Світ

Мерія запрошує франківців долучитися до “вирощування” бренду міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Проект “Партнерство для розвитку міст” (проект ПРОМІС) та Івано-Франківська міська рада запрошують креативних та активних громадян долучитися до “вирощування” бренду Івано-Франківська в міському просторі, культурному житті міста, системі міського управління та згенерувати ідеї проектів з промоції міста.

Фото Ростислава Шпука

В межах розробки Маркетингової стратегії міста Івано-Франківська планується проведення творчої зустрічі у форматі “Відкритий простір (Open Spaсe)” на тему: “Проекти “вирощування” бренду міста”, яка відбудеться 24 листопада 2017 р. (з 10:00 до 15:00) у приміщенні готелю “Надія” за адресою вул. Незалежності, 41.

Відкритий простір – це креативний метод дискусій в групах, який застосовується для стратегічного розвитку та пошуку рішень у проблемних ситуаціях. Учасники заходу зможуть запропонувати ідеї, теми для можливих майбутніх проектів створення позитивного іміджу міста та обговорити їх в малих групах. Учасники вільно вирішуватимуть, в якому обговоренні вони хочуть брати участь, а також зможуть переходити з групи в групу в будь-який час.

В проектах учасників має бути відображена ідея бренду міста: “Івано-Франківськ – ТЕПЛЕ затишне місто унікальної архітектури, самобутності та культурної енергії, де можна відчути смак неповторних традицій, та пізнати на дотик сучасні мистецькі надбання”.

Бажана тематика проектів:

  • Проекти щодо візуалізації, “вирощування” та закріплення бренду у міському середовищі та інфраструктурі, зокрема формування інвестиційних продуктів, створення сучасної туристичної інфраструктури, громадського простору, транспорту та послуг.
  • Проекти щодо пожвавлення бренду у культурному середовищі міста, зокрема проведення ділових і культурно-мистецьких заходів, подій національного та світового рівня для гостей міста, культурних заходів для мешканців.
  • Проекти щодо промоції та просування бренду міста.

Після відбору та подальшої експертизи проекти буде включено до Маркетингової стратегії міста.

У разі виникнення запитань звертатись за тел. (0342) 552065 або +38(096)0083753, +38(050)2181755

Реєстрація учасників за посиланням>>>

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.