Люди Світ Фото

Менше 100 мм. Яку саме зброю відводить Україна на Донбасі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У ході відведення озброєнні від лінії розмежування у визначенні райони будуть переміщенні танки Т-64 та Т-72, протитанкові гармати Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів та міномети 2Б-9 82-міліметрового калібру. Про це йдеться у повідомленні прес-центру АТО.

T-64BV_1

Танк Т-64 із 125-мм гарматою.

“4 жовтня в зоні АТО противник повністю дотримувався перемир’я і не відкривав вогонь по українських позиціях. Припинення активних бойових дій і прямих обстрілів сил АТО дозволило розпочати реалізацію планового відведення техніки і озброєння калібру менше 100 міліметрів”, – зазначили у штабі.

T-72

Танк Т-72 із 125-мм гарматою.

З 5 жовтня, починаючи з Луганської області, в рамках першого етапу, українські військові розпочнуть відведення танків від лінії розмежування.

D-44

85-мм гармата Д-44.

За домовленостями, процес відведення поділений на 2 етапи і триватиме 41 добу. Перед початком практичної фази ворогуючі сторони передали представникам ОБСЄ списки озброєння і техніки, що буде переміщена у визначенні райони на відстань не менше 15 кілометрів від лінії бойового зіткнення, нагадали у прес-центрі АТО.

D-48

85-мм гармата Д-48.

“Процес відведення техніки і озброєння є двостороннім і проходитиме під наглядом представників ОБСЄ та засобів масової інформації”, – зазначили у штабі.

2B-9

82-мм міномет 2Б-9 “Васильок”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.