Люди

Марина Гримич привезла до Франківська історичний роман з гумором

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

12 вересня у книгарні “Є” відбулася презентація книги Марини Гримич “Падре Балтазар на прізвисько тойво”.

Марина Гримич – не лише письменниця, а науковець, видавець, родом з Києва. У творчому доробку має 14 різножанрових романів.

“Падре Балтазар на прізвисько тойво” – роман, який задумувався як авантюрний. Згодом він набув риси утопії, а в результаті вийшов історичним, та не без гумору. Події розгортаються в Бразилії, наприкінці ХІХ століття, навколо авантюриста Никитки, який потрапляє до української колонії Нова Австрія і видає себе за святого отця.

“Мені вдалося дати новий пізнавальний момент. 90% інформації в романі – правдива, – розповідає авторка. – Я використала реальну легенду, яка побудувала колись на Галичині, і проти якої боролася вся інтелігенція.”

Ця Легенда – це історія про принца Рудольфа, сина Франка Йосифа І і Єлизавети Баварської, якого в Галичині любили за добре ставлення до “русинів”, і який насправді не покінчив з життям, а поїхав до Бразилії і заснував там нове царство, сповнене справедливості та добра – Нова Австрія. Саме на базі цієї легенди і розгортаються усі події роману.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.