Люди Розваги Спорт

Майже 200 дівчат у жовтому взяли участь у жіночому велопараді в Івано-Франківську (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківську відбувся десятий велопарад дівчат. У жовтому вбранні учасниці проїхалися вулицями міста.

Стартували дівчата на площі перед Бастіоном. Далі їхали за маршрутом: Низова-майдан Шептицького-Галицька-площа Ринок-Лесі Українки-Галицька-Сотника Мартинця-Михайла Грушевського-Петрушевича-Івана Франка-Січових Стрільців-Тараса Шевченка. Фінішували учасниці біля моста, який веде через озеро у міському парку імені Тараса Шевченка, пише Суспільне.

Організували жіночий велопарад громадська організація “Мами Прикарпаття” і жіночий мотиваційний “Клуб Вершин”.

Чернівчанка Ольга Маруха розповідає, щоб взяти участь у велопараді, позичила ровер.

“Я приїхала до подруги, вона тут живе. Я сама з Чернівців. Подруга дуже любить велосипеди. Саме вона і її тато навчили мене їздити на ровері тут, у Франківську. Це – перший рік, коли мені вдалося приїхати, і мені дуже радісно. Це – прекрасний день, прекрасний велопарад. Мені подобається те, що жовта тематика у такий яскравий сонячний день”, – каже Ольга Маруха.

Інша учасниця заходу, франківка Наталія Мацінко розповідає, що вдруге бере участь у жіночому велопараді.

“Мені сподобалося і першого разу. Тоді ми всі були в білому, зараз – в жовтому. Мені дуже подобається ідея, коли жінки збираються разом, ще й велопарад, тобто підтримка здорового способу життя, популяризація велосипедів і велосипедного транспорту в Івано-Франківську. Я часто користуюся ровером. Мені ця тема близька, і тому я тут”, – каже Наталія Мацінко.

Мета заходу – популяризувати велосипед у повсякденному житті як екологічний, здоровий і безпечний спосіб пересування, каже організаторка заходу, голова правління ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна.

“Оскільки велопарад десятий – ювілейний, ми запропонували дрес-код святковий, золотий або жовтий, – колір літа, золотої осені. Ми бачимо, що учасниці дотрималися дрес-коду, і це так гарно, позитивно і дуже тепло”, – каже Мар’яна Вершиніна.

Учасниці велопараду не тільки їздили на велосипедах, а й брали участь у фотосесіях та розіграші призів.

За підрахунком організаторів, участь у велопараді взяли приблизно 200 дівчат.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.