Люди

Лимонад для перемоги. Як діти у Калуші та Франківську збирають гроші для ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Калуші та Івано-Франківську школярі вирішили готувати та продавати лимонад, щоб зібрати гроші на потреби військових. Діти в сумі вторгували 20 тис. грн.

У Калуші діти збирають гроші на станцію супутникового інтернету Starlink для військових. За тиждень діти зібрали понад 12 тис. грн.  У Франківську шестеро школярок за два дні вторгували 8 тис. грн для ЗСУ. Продають книжки, вазони і косметику, пише Репортер з посиланням на репортажі Суспільного.

У Франківську дівчата спочатку продавали крам на вулиці Матейка, а зараз вирішили перебратися в парк імені Тараса Шевченка.

Це — дуже цікаво. Декотрі люди можуть і пройти повз, але потім повертаються і дають гроші. У нас вже купили багато книжок, багато орхідей і фіалок. Тому вазонів уже немає, — розповідає волонтерка Діана Косташенко.

Зібрані гроші дівчата передадуть франківській волонтерці Юлії Феденько, яка допомагає українським військовим.

У Калуші школярі вирішили готувати та продавати лимонад, щоб зібрати гроші на станцію супутникового інтернету Starlink для військових.

За тиждень зібрали понад 12 тис. грн. Продавати лимонад на вулицях свого міста маленькі калушани вирішили тоді, коли у мережі побачили, як цим займаються діти в інших населених пунктах.
Спочатку я пропонувала, щоб ми збирали гроші на “Байрактар”. Але мій тато — військовий. І він сказав, що краще збирати на Starlink, — розповідає волонтерка Вероніка Мазур.
Лимонад для калушан діти готують щодня. Іноді волонтерам допомагають батьки.

“Лимонад ми готуємо з лимонів, м’яти та “Спрайту”. Але коли готують батьки, то вони варять солодкий сироп із м’яти, беруть воду і лимони”, — розповідає Дмитро Шульга.

Діти працюють приблизно з 13:00 до 17:00. За цей час їм вдається продати 4-6 л лимонаду. Упродовж тижня волонтери вже зібрали 12 тис. грн, а на покупку станції супутникового інтернету потрібно 25 тис. грн. За словами волонтерки Вероніки Ляхович, за один день вдається вторгувати понад 2 тис. грн.

Діти — вихованці організації Спілки української молоді у Калуші. Організацій референт організації Яна Мазур каже, що вона разом з батьками підтримала таку ініціативу дітей.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.